Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik volt életed legrosszabb...

Melyik volt életed legrosszabb születésnapja?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettem.
2013. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sokáig én is azt gondoltam, hogy az volt a lexarabb, de azt hiszem a mostanit nem fogja überelni egy szülinapom sem....pár nap múlva lesz, de már tudom, hogy szar lesz. Az eddigi szülinapjaim se voltak jók, mindig pont azon a napon bssza el valaki a napom, de ez felül fogja múlni mindet....nem megérzés, ...tény.
2013. nov. 4. 23:12
 3/15 anonim válasza:
az, amelyiken senki sem koszont fel. nekem mindegyik olyan
2013. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha már eleve így állsz hozzá, akkor persze hogy szar lesz! Ez csak arjtad múlik. A rosszat keresed, vagy teszel azért hogy igenis jól érezd magad!

Nekem egyébként az ,amelyiken meghalt a nagymamám.

2013. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

a mostani volt az eddigi legkellemetlenebb részben

a felét a wcre elvonulva sírással töltöttem:S:(

családi problémák és feszültség és a szülinapomkor sem voltak képesek változtatni a helyzeten:/


illetve igazából már 5 éve valahogy nem az igazi a szülinapom

2013. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nekem 2 éve volt a legrosszabb: telefonáltak, hogy a szüleimet bevitték a kórházba. Pont a szülinapom volt, bementünk hozzájuk a kórházba a tesómmal. Apukámat akkor láttam utóljára élve, mert napok múlva elhunyt... Végülis szülinapi ajándékként kaptam azt, hogy még láttam élve. Anyukám szegényke még élt néhány hónapot ezután de sajnos már Ő is itthagyott azóta... :(((
2013. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A huszadik,ennek 6 éve.

Anyámékal nem voltam jóban már jóideje,nem is találkoztunk kb másfél éve.Napközben hivott,hogy feljöhetnének-e hozzánk felköszönteni.Feljöttek,hoztak tortát.Ő nem evett,cukros,én ettem,tesóm,párom.Illedelmes beszélgetés egy órán át,de azokkal a kinos csendekkel.Elmentek,egy óra múlva hasgörcs,hasmenés,rosszullét,gyomorrontás a tortától. Fújhatta le párom le meglepi bulit.

2013. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az amelyiket Édesanyám nélkül kellett, hogy átéljem, mert meghalt...
2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én idén születésnapomon vesztem össze a párommal. Élvezetes volt...


De attól, hogy születésnap, még csak egy nap. Tehát nem bánkódom, hogy pont akkor történt.

2013. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A babám a szülinapomra volt kiírva, erre, a 30.-ra:( De elvetéltem...

Nem sokkal utána találtam egy programot, ami pont szülinapomon van...de sajnos most derült ki, hogy nem tudok elmenni, pedig az egyik kedvenc programom lett volna.

Sajnos pozitívan nem tudok hozzáállni, bárcsak el tudonám felejteni hányadika van, ...de nagyon remélem, hogy szülinapommal együtt végre el tudom engedni a babámat. (Most kezdtünk el újra próbálkozni)

2013. nov. 5. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!