Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy szoktatok szülinapozni,...

Hogy szoktatok szülinapozni, ti szervezitek és hívjátok meg a barátokat, vendégeket vagy ők szoktak meglepni téged, kort is írjatok és nemet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 13:42
 1/3 anonim válasza:

általában én találom ki hogy na akkor szülinapom van, irány bulizni! meghívok rá mindenkit és akkor legalább csak olyanok vannak ott akiket szeretnék. házibulit szoktam csinálni és megmondom hogy mindenki hozzon piát aztán el van intézve :D

23/F

2013. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a barátaid, ismerőseid körében is így van?
2013. dec. 24. 16:58
 3/3 anonim válasza:

Én nem szoktam ünnepelni semmi ilyesmit. Nem egy naptár fogja megmondani, mikor "kell" valamit ünnepelnem. Van, hogy véletlenszerű napon, amikor épp szabadnapos vagyok, felébredek, és úgy érzem, ünnepelnem kell. Átmegyek haverhoz, vagy áthívom őt, akkor ünneplünk, amikor jónak látjuk. Igaz mindez karácsony, húsvét, hanuka, egyebek esetén is.


24 f

2014. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!