Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Zabaroham?! Sziasztok, még...

Zabaroham?! Sziasztok, még csak 5 napja kezdtem el az 1200kalóriás diétát, de tegnap elmentem szülinapozni, és 22 órát voltam talpon. Amikor hazaértem magamba tömtem legalább 3000kalóriát, mennyire rontottam el ezzel mindent? Most megáll a fogyásom?

Figyelt kérdés
Egyébként heti 4szer edzek, és 1kilót fogytam eddig.Anyukámnak szerdán lesz a szülinapja,étterembe megyünk. Mit javasoltok, mit egyek?:) 700kalóriát hagyok arra a vacsira.

2013. febr. 23. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy félrezabálás nem a világ.

Mikor legközelebb mész szülinapozni akkor semmiképpen ne hagyj ki étkezést amiatt, az sokkal rosszabb, inkább oszd el egyenletesen.

2013. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1200 kalóriás diéta ? O.o"

A helyzet az, hogy a kalória keret egyénenként igen változó, ami napi aktivitástól is függ. Pl.: nekem diéta kezdetén 3200 kcal volt a keret. Na most gondolj bele, hogy 1200 kcal-ával meddig húztam volna. Egy héten egy nap szerintem belefér, el nem romtottad, (bár jót se tett neki).

Az ezt követő étrend ne legyen szorított csak mert túletted magad, legyen a megszokott.

Vacsira amit ennék:

Rántott csirkemell, esetleg roston csirkemell rizzsel, esetleg utána valami saláta csírkemellcsíkokkal, lehetőleg majonézmentesen. De bátran válogathatsz halételekből is.

2013. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, senki sem mondta hogy 1200 kalóriára van szükséged, és arra sem hogy rossz minőségű ételekre.

JÓ minőségű kajákból meglepő módon jóllakásig ehetnél, és mégis fogynál. Egészséges táplálkozás, vagy mi..

2013. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Próbálok egészségesen enni, sok zöldség/gyümölcs; kevés rossz szénhidrát..olvasgattam pár dolgot erről a diétáról :)

Csak attól félek, hogy emiatt megáll a fogyásom,illetve lelassul, mert nem lenne jó, főleg hogy szerdán is megyek szülinapozni.

2013. febr. 23. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
1-1 szülinapozás, étkezés pedig nem oszt, nem szoroz.. hogy normális ételeket egyél, eddz a legtöbb napon, ez számít.
2013. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Flagstaff ***** válasza:

Valószínűleg lelassul a fogyásod a szülinapoktól, de legalább nem hízol!!! Eddig valószínűleg híztál ilyenkor, nem? :-) A kalóriaszámolást meg kell tanulni, ez egy módszer, amit nem 5 nap alatt fogsz elsajátítani. Menni fog. Nem ördöngösség.

Anyukád szülinapján: Evés előtt igyál meg egy NAGY pohár vizet, (egész nap ihatsz sokat, ez amúgy is javasolt,) kérj egy zöldséglevest vagy ilyesmit, aztán egy roston valamit zöld körettel vagy vegyes körettel, aztán a desszertet felezd el anyukáddal. :-) Úgyis szülinapja van. (Remélem, nem svédasztalosba mentek???)

2013. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Paprika Vendéglőbe,a Dózsa György úton :) köszönöm szépen a választ! :)
2013. febr. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!