Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nemsokára itt a 16. szülinapom...

Nemsokára itt a 16. szülinapom és egy bulit szeretnék szervezni. Ötletek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Házibulira gondoltam, ahova vagy 20 embert meghívnék. Szerintetek úgy legyen, h minden meghívott hoz vmi piát vagy még azt is én szerezzem be? Mert kajaként pizzára gondoltam. És valakinek van vmi ötlete h miket csináljunk? Még nem szerveztem házibulit, szóval segítségre van szükségem. Értelmes ötleteket, légyszi!

16/L



2014. jan. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A pizza közben egy filmnézés? :)
2014. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó ötlet, csak én a 16os azülinapomon vmi különlegeset szeretnék csinálni, tehát normálisan bulizni:D

de azt is megírhatnátok h nektek milyen volt:))

2014. jan. 14. 22:17
 3/4 savanyújóska válasza:
Ahogy jónak látod, de ennyi embernél én rájuk verném a kaja árát, az kb. 1000-1500 ft/fő, senki nem szakad bele, piát meg hozzanak, 20 embernél elég tisztes jön össze, vagy ha a szervezésnél úgy látod, hogy nem lesz elég, akkor szedhetsz arra is pénzt. Egy jó tanács: 16-on még ne kúrjál be, főleg ne egy 20+ fős házibulin, mert nem leszel büszke rá!:D
2014. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En biztos h nem fogok:)
2014. jan. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!