Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukámnak?

Mit vegyek anyukámnak?

Figyelt kérdés
Most lesz februárban a 40. Születésnapja. Olvasni annyira nem szeret csokit nem eszik, bort meg megveszi magának :) zenéket hallgatni viszont nagyon szeret. Elég fiatalos szóval konyhai dolgot nem akarok venni. Eddig találtam egy borospoharat, amin az áll, hogy 40. És egy kép van rajta. Nincs valami ötletetek?
2014. jan. 31. 23:12
 1/2 anonim válasza:
az enyémnek február 6-án lesz a 42-ik,és én fülbevalót vettem neki.szerintem az jó ötlet,és olyan stílusút vehetsz neki,amilyent ő szeret.de bármilyen ékszert vehetsz neki,vagy valami ilyesmit
2014. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egy szép faliórát vennék, aminek a háttere a család vagy nem tudom, hányan vagytok testvérek, de azt is lehetne. :) Ehhez még jöhetne egy vers is, amit felolvasol, szerintem megható. :)
2014. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!