Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csinaljak a szuletesnapomo...

Mit csinaljak a szuletesnapomon teljesen egyedul? L31

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 14:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pl meséld el nekem, hogy mi a ménkűnek vagy egyedül?
2014. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Tipikus példa a kedvenc mondásomra. Így szól a mondás: "Ha valamit jól csinálsz, annak meg lesz az eredménye, ha rosszul, annak is!"

Egész évben biztosan jó buli szinglit játszani, élni a rohadt nagy szabadságot, kompromisszum mentesen azt csinálni amit akarsz, soha senki nem szól bele semmibe. Tiéd a világ. Aztán vannak helyzetek, amikor baromi gáz egyedül lenni, pl. Karácsony, Szülinap, stb. Aztán ezek a napok eltelnek, és szépen lehet megint játszani a nagy szabadságot... és jót röhögni a családosokon... Az, hogy valakinek 1 db barátja, ismerőse sincs, akivel csak egy kávéra beülhetne valahova, az azért eléggé gáz...

2014. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló!Ne ítélkezz mások felett!Nem tudhatod mivel nem is kérdezted miért tölti egyedül a szülinapját.Én sem voltam szingli,sőt készültem is, csak mindenki lemondta és ezért én is egyedül tölthettem a szülinapomat.Kedves kérdező-Bonts ki egy üveg italt,rendelj pizzát,és tegyél be egy jó filmet!Boldog Szülinapot!
2014. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!