Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagymamák, Önök örülnének...

Nagymamák, Önök örülnének ennek az ajándéknak az unokától?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, most lesz a nagymamám születésnapja. Arra gondoltam, hogy kiválasztok 10 muffin receptet, leírom őket, összefűzöm, kidíszitem. Mindig mondja h nincs muffin receptje. Csak félek, hogy ez kicsit gyerekes ajándék.

Szóval az érdekelne, hogy jó ötlet?


2014. márc. 1. 14:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
én nem vagyok nagymama, de szerintem jó ajándék, örülni fog neki.
2014. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Receptet? 17 évesen? Hát nem viszed túlzásba...
2014. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
97%
Az egyiket süsd meg és azzal együtt add oda. Szerintem örülne neki.
2014. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem rossz, de azért egy kicsit jobban megerőltethetnéd magad. Mondjuk vigyél mellé cserepes virágot vagy egy nagyon szép asztalterítőt..
2014. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Remek ajándék. Aztán ha a nagyika a te 18. szülinapodra odaad 10 db alapétel receptet, akkor ne húzd a szádat.
2014. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát.. 17 évesen.. :) Ez tök jó ajándék, de úgy lenne az igazi, ha mondjuk nem díszitenéd ki (minek? meg azt öt évesek csinálják), elég csak lefűzni.. az egyiket megsüthetnéd, és egy csokor (vagy cserép) virág.. szerintem így tökéletes lenne!
2014. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
A receptes füzet szerintem tök jó ajándék, de az egyiket süsd is meg! Normális nagyszülő örül annak, ha olyan ajándékot, ami sebpénzből gazdálkodó unokájának nem került szinte semmibe, és érezhető hogy mégis szánt rá időt, energiát.
2014. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
vegyél neki inkább egy receptkönyvet, amiben sütemények vannak, meg persze muffinok is. én egyszer láttam kifejezetten muffinokról szóló receptkönyvet is.
2014. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én sosem kérnek semmit sem a nagyszüleimtől, viszont nagyon örülnék, ha a nagymamám a aját maga által kifejlesztett, tökéletes receptjeit megosztaná velem...

Köszönöm amúgy a válaszokat. Akkor megsütöm az egyiket, a tesómat meg megkérem, hogy hozzon virágot! :)

2014. márc. 1. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Szomorúan olvasom a válaszokat, tényleg ennyire anyagias, önző emberek vannak? :( Ez a kislány szívből szeretne olyan ajándékot adni a nagymamájának, amiről tudja, hogy örülne neki. Gondolom, a válaszadók többsége inkább valami méregdrága vackot venne, amihez a nagyi aztán soha hozzá se nyúlna, mert nincs rá szüksége. A jó ajándék nem attól jó, hogy sokba kerül.

Kedves kérdező, szerintem nagyon jó ötlet ez az ajándék. Tényleg megsüthetnéd az egyiket, és úgy adhatnád oda a nagyinak :)

2014. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!