Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a "páromnak"...

Mit vegyek a "páromnak" Születésnapjára? 14 lesz. Még annyira nem komoly a kapcsolatunk szóval nincs sok ötletem:c SÜRGŐS LENNE Ti mit vennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Csokit szereti?
2014. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hali! Ugyanebben a dilemmában voltam. Csak én karácsonykor!

Fel kell venni valamilyen titkos formában a kapcsolatot valamelyik szülővel. Az kifaggatja neked, ha nincs elképzelésed. Amennyiben nincs pénzed (fiú esetében) Sparco sport ülésekre, (lány esetében) "ájfonra", és tényleg szeret, akkor elég neki valami személyes. Egy kis csekélység. Úgy se' arra fog menni, hogy mekkora ajándékot kapjon. Ha nem akarod felvenni a kapcsolatot, vegyél valami kicsit. Csak erre tudok hivatkozni. Agyalj azon, hogy mit mondott anno, (ha már több ideje vagytok együtt) hogy mi volt az a dolog, amiért embert ölt volna, és pénztárca ügyileg megoldható.

2014. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) De mivel még nem annyira komoly a kapcsolatunk nem szeretném annyira belevonni a szüleit.. :)

Láttam múltkor egy olyan bögrét amin volt egy ördög és rá volt írva hogy szeretlek meg valamilyen kulcstartóra gondoltam meg csokira...Szerinted jó ötlet volt hogy megvettem a bögrét? :DD mert valentin napra is egy pici ördögöt kapott tőlem..Mellesleg szereti az ilyen "sátáni" ördögös cuccokat meg imádja a rockot....:)

2014. márc. 12. 15:12
 4/4 anonim válasza:
100%
Tökéletes! Ha igazán szeret,mindennek örülni fog...
2014. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!