Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit gondoltok hogyha 17....

Mit gondoltok hogyha 17. szulinapra swarovski tollat kerek?

Figyelt kérdés
11.es kozepsulis lany vagyok es mivel h 1 het mulva lesz a szulinapom swarovski tollat kertem es persze azzal irnek suliba. Velemenyek?

2014. ápr. 2. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat az nem egy ket filléres ajandek, biztosan nem vinnem az iskolába.....
2014. ápr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 10ezres tollat is ugyanugy el tudod hagyni mint a 300 forintost... Ha olyan iskolába jársz nem kizárt hogy el is lopják.
2014. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aculluca ***** válasza:
0%
a véleményem hogy valami értelmesebbet is kérhetnél mint egy olyan toll ami ráadásul ugyanazt a funkciót látja el mint bármilyen másik toll, csak azoknak az árai árnyban vannak egy toll árával.inkább a gépelést gyakorold, mert nem tollal fogsz dolgozni nagy valószínűséggel az életben.
2014. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szép, elegáns, biztosan nem mindennapi használatra kérnék ilyet. A suliban bármikor elhagyhatod, ellophatják. Ráadásul ezeknek a tollaknak a szépség a fő szempontja, nem az, hogy kényelmesen írjál vele.

Én valami olyat kérnék inkább, amit jobban ki tudok használni. Hiszen írni lehet akár 200 Ft-os tollal is, és az még lehet, hogy kényelmesebb is és szebben is fog.

Szerintem ez inkább azoknak jó, akiknek nem kell egész nap írniuk, jegyzetelniük, hanem csak néha aláírni valamit.

2014. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Inkább suliba ne vidd az ilyen drága tollat. Vagy csak akkor, ha tudsz rá jól vigyázni! :)
2014. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Iskolába nem vinném, annál értékesebb, minthogy ellopják tőled. De az otthoni házi feladatok megírásához szerintem elegáns és szép ajándék.

Nekem egy Parker tollam van :) De a Swarowski is nagyon szép :)

2014. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ajándék, én is örülnék neki.
2014. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!