Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek fel szulinapomra a...

Mit vegyek fel szulinapomra a suliba?

Figyelt kérdés
16L es vekony vagyok,sotetbarba hajam van es mivel hogy a szulinapom lesz igy kicsit elegansan akarok suliba menni. Eddig egy zaras ruhat gondoltam ami karcsusitott formaju sima fekete es van az oldalan elol 2 kiralykek csik es szovetbol van a ruha hozza sima balerina fekete es vagy egy feher blezerrel gondoltam vagy egy fekete egysZeru borkabattal. Szerintetek??

2014. ápr. 7. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es pantos a ruha
2014. ápr. 7. 12:57
 2/8 anonim válasza:
Es tudjak hogy szulinapod lesz?
2014. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit !
2014. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
minek kioltozni mert szulinapod lesz..? ekkora hulyeseget jezusom.
2014. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Iskolába minek öltöznél ki a születésnapodra!? Nem buliba mész, hanem tanulni. Mindenki másnak ugyanolyan nap, mint a többi. Szerinted nem néznének rád hülyén, ha báli ruhában feszítenél?

Ne röhögtesd már ki magad.

2014. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fekete-kék ruhához szerintem nem lenne jó a fehér blézer

mindenképpen feketét húznék hozzá, vagy esetleg ha van ugyanolyan kék mint, ami a ruhában van csík, akkor olyan színűt

egyébként jó

2014. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzed magad, nem mind1? :/
2014. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
eloszor is boldog szulinapot holnapra. masodszor is ne oltozz ki! ugyan ugy oltozz mint ahogy szoktal, senki nem nezne jo szemmel ha kis estelyibe oltozol, csak kibeszelnenek! vegyel fel egy sima farmert+polot es torna cipit es kesz, ha lesz szulinapi bulid (ami sulin kivul lesz) akkor vedd fel:)
2014. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!