Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek 1...

Nagy Krisztina12 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek 1 éves kisfiúnak? : )

Figyelt kérdés
A kisfiam most lesz egy éves és nem tudom, hogy mit kellene neki venni, hisz még olyan kicsi.. : ) Érdekelne, hogy akinek van gyermeke, mivel kedveskedett neki az első szülinapján? A válaszokat köszönöm.
2014. márc. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 1 éves csöppség még nincs tisztában azzal, hogy neki szülinapja van, vagy ajándékot kapott, stb.

Inkább olyat vegyél neki, amire amúgy is szüksége van.

Esetleg valami kedves kis figurával, játékkal kedveskedhetsz neki.Nekem pl. tetszenek a zenélő kis dobozok azt hiszem ezek valami felhúzhatós dolgok nem tudom lehet-e még kapni ilyesmit.

2014. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyel a picurnak pluss jatekot.
2014. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél az ágya fölé kis színes, aranyos lógókat. Nem tudom, mi a neve. Nekünk is volt kiskorunkban, és nagyon szerettem nézegetni.
2014. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. : ) aranyosak vagytok
2014. márc. 30. 01:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn játékokat, ruhákat kaptam.:)
2014. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ruhára gondoltam,, csak azt mondogatják nekem hogy azt hamar kinövi blablabla.. : ) De jó, hogy te emlékszel miket kaptál.. : ))
2014. márc. 31. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Képeket mutattak, csak azért tudom, miket kaptam.:D
2014. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!