Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a születésnapomk...

Bratilla kérdése:

Mit csináljak a születésnapomkor, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyári szünetben lesz a 18. szülinapom. Ezt mindenki a barátaival szokta tölteni, de nekem nem igazán vannak. Osztálytársaim szoktak hívni szülinapi bulira, volt hogy el ismentem, de igazából nem vagyok az a nagy bulizós.

Az emberek max. írnak facebookon, vagy SMS-t küldenek, de nem szoktak hívmi szülinapomkor sehova. Viszont ha a 18. születésnapomat is a szobámban gubbasztva töltöm, az a családom előtt is kínos, nem akarom, hogy lássák, mennyire nincsenek barátaim. Szóval, szerintetek mit kellene tennem?


Ui.: Tudom, hogy nagyon szánalmas kérdés, de remélem azért tudtk segíteni.


17/L


2014. ápr. 15. 17:42
 1/4 Joci_27 válasza:
Ha tényleg egyáltalán nincsenek barátaid, akikkel ünnepelhetnél, akkor mozduljatok ki valahova a családoddal! Egy kirándulás, strand, éttermi vacsora.. stb jó szülinapi program lehet. Nem szánalmas kérdés, sokan járnak hasonló cipőben. Nekem van ugyan egy-két barátom, de már mindannyian dolgozunk, így nehéz összehozni bármit is, szóval velem is volt már, hogy születésnapomon otthon gubbasztottam :)
2014. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 6 nap múlva töltöm a 18-at és programozni fogok egész nap (~_~)

Na jó meg meg nézek egy kis animét is....



FOREVER ALONE

2014. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet, hogy a családoddal menj ide-oda:) bowling, mozi :)
2014. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Találd ki, írj listát azokról a dolgokról, elfoglaltságokról, amik örömet okoznak neked, és tervezz egy "tökéletes napot", amikor csak ezeket csinálod. (pl. kedvenc ruhádat veszed fel, kedvenc ételeidet eszed, legjobb helyre elmész, legkedvesebb filmedet megnézed stb.) és esetleg felhívhatod anyukádat, hogy megköszönd, hogy élsz. ;)
2016. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!