Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a legjobb barátnóm...

Mit adjak a legjobb barátnóm 13. szülinapjára? Valami olyasmire gondoltam hogy közös képeket össze kéne gyűjtenem és valamire felragasztanom! Azt hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:14
 1/2 anonim válasza:

Nagyon jó ötlet! Szerintem valamilyen kepszerkesztő programmal àllíts össze egy ilyen montázst a kedvenc képekből, és nyomtasd ki! Ha nem tudod otthon, szerintem bármelyik papírboltban, fotósboltban kinyomtatják neked!

Ha én csinalnék most ilyet, valószínűleg egy parafatáblára tűzdelnék fel sok-sok képet és köré lehetne kedvenc együttesekről, szìnészekről, filmekről, állatokról képeket odatűzni. És mindezt masnikkal, matricákkal díszítenem fel! Minél színesebb, szebben kidolgozott, annál jobb!

Remélem segítettem!!!:)

2014. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen :) köszönöm szépen!! Mindketten nagyon szeretjünk mr.busta zenéit és róla rakok még egy pár képet :))
2014. ápr. 17. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!