Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » "Mozgalmi" képeslap születésna...

"Mozgalmi" képeslap születésnapra? Akár oroszul?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömnek nem sokára születésnapja lesz. Szeretnék majd elektronikus képeslapot küldeni neki.

Nagy hobbija a régi, szovjet propagandaplakátok gyűjtése, ezért ebben a témában/műfajban keresnék neki képeslapot.

Akár oroszul is lehet, bár nálam ez okoz nehézséget, mivel jómagam nem értek oroszul, így rákeresni se tudok.


Megköszönöm, ha valaki tud segíteni!


2014. ápr. 20. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Képeslapot nem fogsz találni, mert még a Rákosi időkben sem voltak. Csak plakátokat találsz.
2014. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel elektronikus formában menne az üdvözlet, teljesen mindegy - a lényeg, hogy a kép valamennyire kötődjön a születésnap témakörhöz. Gratuláció, elismerés, ilyesmi.
2014. ápr. 21. 07:31
 3/4 anonim válasza:
Egy kreatív Adobe-tudóst kellene felkutatnod! Úgy összehozható egy tényleg frappáns és személyreszabott ajándék. Angolul rákeresve azért vannak találatok nekem, neked is menni fog.
2014. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerestem angolul, de az orosz feliratot akkor sem értem a plakátokon.
2014. ápr. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!