Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20 éves Barátnőnek ez jó...

20 éves Barátnőnek ez jó ajándék lenne születésnapra?

Figyelt kérdés

Egy szexi hálóköntösre gondoltam ami mellé illatszercsomagot mellékelnék.


A kedves nők és férfiak véleményét előre is köszönöm ! :)


2014. márc. 14. 06:51
 1/3 anonim válasza:

Az "illatszercsomag", azaz összecsomagolt testápoló meg tusfürdő és egyéb tisztálkodási kellékek nem ajándékok, ennyi erővel fogkrémet meg fogselymet is vehetnél neki, ha veszel rá masnit :)

A hálóköntös meg nem neki ajándék, hanem neked, valljuk be :) AZ nagyon jó ajándék évfordulóra, ami mindkettőtökről szól.


A születésnapján éreztesd vele, hogy annyira fontos neked, hogy olyan ajándékot kap, amire valóban vágyik. Az a nap ne rólad szóljon, hanem róla. Ha azt szeretnéd, hogy el legyen kápráztatva, vidd el egy jó kis cukrászdába kávézni és fagyit/sütit enni, majd sétáljatok egyet a Várban (vidéken valami parkban). Érkezz hozzá egy csokor tavaszi virággal. Este pedig add át az ajándékod: valami olyat, amire ő vágyik. Imádni fog :)

2014. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki:) Azt jelentené, hogy tudja a méreteimet :):)


Az illatszercsomagban is lehetnek különlegesebb dolgok, amit a mindennapokra nem vesz magának az ember. Szerintem Stenders, Body Shop, Lush üzletekben nézz körül, ott nem lőhetsz mellé.

38/N

2014. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Illatszer bármikor, bármilyen mennyiségben jöhet, persze törekedj a pénztárcádnak megfelelően minél jobb minőségre! :) A szexi hálóköntösről én is azt gondolom, hogy inkább a te születésnapodra/évfordulóra vagy simán egy romantikus estére. Vidd el vadasparkba, vacsorázni, paraparkba, főzz neki, engedj meg valamit, amiért már régóta kuncsorog (pl. miután a pasim összetévesztett egy másik csajjal egy buliban... megengedte, hogy szív alakot borotváljak a lábába :D).

A lényeg, hogy abszolút róla szóljon! És ha örömet okozol neki, szerintem hálóköntös hiányában is rettentő hálás lesz az ágyban. Hajrá!


20/L

2014. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!