Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek Páromnak szülinapjá...

Mit vegyek Páromnak szülinapjára? A kérdést nehezíti, hogy Én Írországban vagyok most Ő pedig otthon. Igaz a szülinapja után egy héttel már itt lesznek a fiammal, de a szülinapján még otthon lesz!

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiról vagy nőről van szó?
2014. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja bocs, most látom, hogy kulcsszónak jelölted a feleség, barátnőt :)


Ennél kicsit többet kéne tudni, hogy milyen. Mennyi idős, milyen stílusú...stb. Szeret e olvasni vagy szereti a színházat, éttermet? És most akarod meglepni vagy majd ha kimegy hozzád?

2014. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálj neki valami szép személyes ajándékot
2014. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
34 éves lesz most.Igen szeret olvasni,de 2 éves fiunk mellett nem nagyon jut rá ideje.Nem nem tudom,hogy itt vagy még otthon szeretném vagy kellene meglepni! Mivel cukrász vagyok a torta az biztos,hogy itt lesz majd kint de szeretnék még valamit csak sajna lövésem sincs mert szinte mindenünk meg van.Ékszerei már vannak azokat is tőlem kapta.Parfüm is van.Ritkán festi magát.(hála istennek mert én nem nagyon szeretem)Am romantikus beállítottságú.
2014. jún. 2. 20:03
 5/5 anonim válasza:
Van gyerkőcötök. Egy közös fotós valamivel meglepni? Manapság vannak ilyen cégek (pl. dit.hu), ahol az ilyenekre specializálódnak. Valami hasonló egy családi fotóval, esetleg a kisfiúról.
2014. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!