Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit szóltatok volna ehhez...

Ti mit szóltatok volna ehhez az ajándékhoz? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap volt a születésnapom. Reggel mikor felébredtem a feleségem nem mondott semmit, azt hittem elfelejtette. Egész nap, rosszkedvű voltam miatta. Gondoltam haza megyek és kipihenem magam. Mikor haza értem senki nem volt otthon, mikor a nappaliba léptem ott várt a meglepetés... a 140 cm-es LED TV, és az Xbox 360 + egy levél amiben az állt: sör a hűtőben, ennivalót is találsz, a szekrényben találsz rágcsálni valót, a fiúk 9-re itt lesznek, én a hétvégét anyáéknál töltöm, jó szórakozást nektek! És mikor elolvastam még mindig szomorú voltam, mert engem nem érdekelt a drága ajándék, de még mindig nem mondta, hogy boldog születésnapot, ma ahogy felhívtam el is mondtam a problémámat amin persze összevesztünk, rám nyomta a telefont és azóta fel sem veszi.


2014. jún. 21. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nagy örömmel köszöntem volna meg az ajándékot..

Mégis szerinted nem lepett meg rendesen?? Más oda-vissza rohangált volna örömében..

2014. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen mindegy, hogy mi mit szóltunk volna hozzá. Az a gond, hogy a feleséged nincs tisztában azzal, hogy te minek örülsz igazán, hogy neked hogy lehet igazán meglepetést szerezni, ami jól sül el. Hiába írjuk, hogy szerintünk ez tuti meglepetés volt, ha neked nem ilyenek az igényeid, ha te többre tartod hogy egy "boldog szülinapot" puszival ébreszt. ...és mondjuk nem tudom hány éves házasok vagytok, de mire egy kapcsolat eljut a házasságig, addigra az ilyenekkel mindkét félnek tisztában kellene lennie. ...és egy ember ne úgy akarjon meglepetést szerezni a másiknak, aminek ő is örülne, hanem olyannal amiről tudja, hogy a másik örülni fog neki.

De azért ne neheztelj a feleségedre, ő jót akart. Pech, hogy rosszul sült el. Viszont a szándékot nézd!

Szerintem hívd fel, és kérjél tőle bocsánatot. Mert jelen helyzetben te vagy az, akinek bocsánatot kell kérnie...és majd később, mikor csillapodtak a kedélyek, hetek, vagy hónapok múlva, beszélgessetek erről, hogy ki minek örül, mit szeret, ha hogyan köszöntik fel..és lehetőleg még akkor is úgy kezd a mondatodat, hogy drágám, ez nagyon aranyos volt tőled, de...

2014. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nő vagyok és neked adok igazat! Semmilyen drága ajándék nem helyettesíti a személyes köszöntést! Nem neked kell bocsánatot kérni, hanem a feleségednek.
2014. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is neked adok igazat. Reggel a legkevesebb, hogy boldog szülinapot kellett volna kívánnia. Azt sem értem, hogy az ünneped miért nem akarja veled eltölteni? A drága ajándékok, a haverok ezt nem pótolják.
2014. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem pedig 2-esnek van igaza, azt kivéve, hogy mire házasságig jut az ember, ezt mr tudni kellene. Sok-sok év igazán jó (és ma is jól működő) házasság után mondom, hogy napi szintű beszélgetés mellett is vannak evidensnek tűnő dolgok, amik 10 év múlva derülnek ki, hogy a másik máshogy szereti.

A szándék a legfontosabb. Mit szeretnél? Azt szeretnéd, hogy a feleségeddel együtt boldogan éljetek? Hát tanítsd meg neki, mire van szükséged, és közben ne felejtsd el, hogy lehet, hogy ez visszafelé is hasonlóan működik. Minden bizonnyal te sem vagy tisztában minden vágyával.

És vigyázz, hogy ne történjenek helyrehozhatatlan sértések.

Szerintem most csak arra koncentrálj, hogy ne legyen paprikás és sértett a hangulat, és amikor megnyugodtatok, kicsit később, akkor beszéljétek át. Közben nem szem elől tévesztve, hogy a feleséged nem elfelejtette a szülinapodat, hanem éppenhogy nagyon is emlékezetessé akarta tenni. Értékeld az igyekezetet, de amikor megnyugodtatok, azt is mondd el neki, mire van VALÓJÁBAN szükséged.

2014. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként örültél az ajándéknak?

Szerintem tök jó fej! Azt mondjuk nem értem, hogy reggel miért nem tudott annyit mondani, hogy boldog szülinapot. Akkor is meglepetés lett volna a többi.

De biztosan nagyon készült, nagyon szeretett volna meglepni és most lelombozódott, hogy nem sikerült.

Szerintem mondhattad volna neki, hogy köszönöm, sikerült meglepned, stb. Nem az a két szó a legfontosabb, hogy boldog szülinapot, hanem hogy gondolt rád, készülődött, örömet akart neked szerezni.

2014. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hurda tibor válasza:
100%
rosszul eshetett neki a sok szzervezkedés után még te elégedetlenkedsz..!
2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mi mit szólnánk hozzá. Szerintem sok szervezés volt mögötte, és tök kedves. Én mondjuk biztos ott vártalak volna az ajtóban és felköszöntelek, majd elhúzok.
2014. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon izgatott volt a feleséged...
2014. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!