Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vegyek a volt barátomnak...

Vegyek a volt barátomnak ajándékot a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Igazából mikor volt a születésnapom és a névnapom együtt voltunk, és akkor is amikor neki volt a névnapja. Megleptük egymást. Én kaptam születésnapomra egy virágot, aztán ő kapott tőlem a névnapjára is egy kisebb ajándékot, aztán jött a névnapom kaptam tőle egy nagyobb értékű ajándékot. A héten viszont lesz a születésnapja, és tudom jól esne neki. Névnapján is csak én köszöntöttem fel.

Jó kapcsolatunk volt, normálisan közös megegyezéssel váltak el útjaink, ás úgy érzem szeretném én őt meglepni. Egyáltalán nincs harag, csak azért váltak szét útjaink mert ideje nem volt rám, és sok volt a gondja a vállalkozásban ami mai napig sem szűnt meg.

Egyébként majdnem 9 hónapig voltunk együtt, és 2 hónapja ért véget.


2014. júl. 3. 18:35
 1/3 anonim válasza:
54%
INKÁBB ÍRJ NEKI VAGY KÜLDJ NEKI KÉPESLAPOT VAGY TALÁLKOZ VELE " VÉLETLENÜL" VALAHOL ÉS KÖSZÖNTSD FEL SZÓBAN ESETLEG VEGYÉL NEKI VALAMI OLCSÓ DE HASZNOS AJÁNDÉKOT LEHETŐLEG NE FULL LÁVOSAT
2014. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Pl ilyen az óvszer

olcsó, és hasznos?!

add magad ajándékul...

Egy szex, és szia!

2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Illik felköszönteni és biztos jólesik neki. Ajándékot nem vennék, csak összezavarná.
2014. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!