Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 15. szülinapomon bulit szeretn...

15. szülinapomon bulit szeretnék. Mit javasoltok milyen legyen? Egy pár barátra gondoltam. Olyan buli amiről szívesen beszél mindenki. L

Figyelt kérdés
semmi alkohol
2013. aug. 23. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
drog es kurv.k, ha mar az alkoholt kizartad, tuti eselni fogjak meg 30 ev mulva is
2013. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nincs alkohol, akkor nem fognak semmiről se beszélni... ezzel semmiképp nem arra biztatlak, hogy igyatok, de ez ilyen... tarts ki még pár évig, akkor majd lehet keményen tolni a bulizást, de babazsúrt ne rendezz, mert azzal kiröhögnek. Imeserem ezt a korosztályt.
2013. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha többen lesztek, akkor valami társas jó ötlet lehet, igaz, hogy az Activity egy régi játék, de nekem a mai napig a kedvencem. Vagy karaokezhattok, a youtube-on vannak fenn számok. Illetve van ez a játék, amit egy barátoméknál játszottam, nagyon vicces volt:


Előkészület

1. Több csoportra oszlotok, legalább 2 fős legyen a csoport

2. Kis papírcetlikre (jó sokra) írtok fel szavakat, ami csak eszetekbe jut: villanyszerelő, metafora, kék, okos- egy szóval bármilyen szófajú szó lehet. Ez beleteszitek egy tálba


Játék

1. kör- beszéd

Az első játékos húz egy cetlit, és körülírja a szót, a társainak pedig ki kell találni, erre 1 perc áll rendelkezésre. Ha kitalálták, akkor húzhat egy újat, amíg az 1 perc le nem telik. Ha minden csoport sorra került, akkor újra az első csoport jön, de most egy másik játékos beszél. Ez addig megy, míg az utolsó cetli is elfogy. A kör végén össze kell számolni, melyik csapat hány cetlit gyűjtött.

Ha valaki nem tudja az adott szót elmagyarázni, passzolni is lehet, ilyenkor vissza kell tenni a cetlit, hogy más kihúzhassa, és le kell vonni a csapattól a végén 1 pontot minden passzolásért.


2. Kör-asszociáció

Innentől lesz érdekes a játék. A cetliket visszateszitek a tálba. A játék ugyanúgy folyik, mint fent leírtam, de most nem körülírni kell a szót, hanem egy szót kell mondani, amiről asszociálnak a társak, hogy az előző körből melyik szó lehet. Ezért kell figyelni a többi csapat játékát is, mert könnyen lehet, hogy azt a szót húzod ki asszociációnál, amit mások írtak körül. A kör végén megszámolni, ki hány cetlit gyűjtött.


3. kör- mutogatás

Ismét vissza kell tenni papírokat, minden ugyanúgy folyik, de most mutogatni kell.

A végén az a csapat győz, aki a legtöbb szót kitalálta :)

2013. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!