Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a húgomnak a 6....

Mit vegyek a húgomnak a 6. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szeret rajzolni, sakkozni, ajándékot csinálni, de nem tudom mit vegyek neki...előző szülinapjára festőkészletet adtam neki annak nagyon örült, de idén valami jobbat akarok adni neki. Mit ajánlotok?

2014. aug. 13. 18:00
 1/5 anonim válasza:
Tortát!
2014. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babát?
2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ruhatervező füzetke? A "Csilivili Lili" nevű termék szerintem zseniális. Egy egyszerű, összecsukható füzet, amiben sablonok, ruhaanyagminták, matricák vannak. Teljesen szabadjára engedheti az alkotó fantáziáját; megrajzolja a ruhát, kivágja és a szintén rajzolt modell lányokra ragasztja, akiknek sokszor a haját is maga rajzolhatja meg, színezheti ki. :)


Itt egy link: [link]


A választék, tematika hatalmas, 3000 Ft és könyvesboltokban (az Alexandrában biztos) kapható, külön polcokon van általában. :)

2014. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Vagy például színezhető táskát.


[link]

2014. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lego technic keszletet adnek neki mert egy olyat szeretnék... :D
2014. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!