Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyosjeloltnek 40....

Mit adjak anyosjeloltnek 40. szulinapjara?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs idom sutit sutni az unneplesig :-(

Csokit szoktam adni de most vlmi mast szeretnek.

Otletek?



2014. aug. 22. 11:44
 1/8 anonim válasza:
53%
kötelet ;)
2014. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
virág, sál, bizsu
2014. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es még?:)
2014. aug. 22. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell nagy vagy drága ajándékot venned mert mégis csak az anyósod.

Szerintem a virágot a legtöbb nő szereti (bár nem tudom mire vágyik egy 40 éves nő), annak ellenére, hogy unalmas vagy egyszerű. A vágott virágot sokan pénzkidobásnak tartják mert hamar tönkremegy ezért inkább a cserepes virágot javaslom. Van, aki jobban szereti, hogy foglalkozni kell vele. Virágárusnál, de még a tescoban, lidlben, obiban is lehet kapni és szerintem azok sem rosszak. Orchideát, bambuszt akármit vehetsz, ami megtetszik.

Szerintem a ruhával, ékszerrel, parfümmel könnyen mellé lehet lőni, persze, ha ismered az ízlését akkor rendben. Meg vannak, akik nem is szeretik, ha másoktól kapnak ilyesmiket és lehet, hogy tőled is furán jönne ki. Ha inkább ilyesmit szeretnél, akkor szerintem a beváltható ajándékutalvány jobb, a Deichmannról és az Alexandráról tudom, hogy lehet venni, de gondolom több üzletben is, utána kell nézni és annyi összeggel amennyit szánsz rá.

2014. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Esetleg vehetsz neki valami szép határidőnapló szerűséget is, ha mondjuk olyan a munkája. Telefontok, pénztárca vagy valami ékszeres doboz....nem tudom

2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40 darab bonbont egy kis kosárkában.
2014. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezek tok jo otletek :)

De nem fura ha no-nonek ad viragot?

2014. aug. 22. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fura, ha nő nőnek ad, mert Te a születésnapján köszöntöd őt. Főleg nem fura, ha tudod is, hogy mi a kedvenc virága.
2014. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!