Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. szülinapra ajándék a...

18. szülinapra ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a barátom 18. születésnapja és sok mindenre gondoltam, de valahogy nem igazán tudom mi lenne neki a tökéletes ajándék amit ki is tudok fizetni. A wellness hétvége, vacsi, kedvenc parfüm, szexi dolog kilőve, mert mástól kap, vagy már lejárt/megvolt. Amúgy a programozás érdekli, meg szereti az indiános, szavannás cuccokat.

2014. szept. 5. 14:28
 1/3 anonim válasza:
vegyél neki egy Indian festményt.
2014. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
könyv, számítógépes valami, fülhallgató, piknikezés, számítógépes játék
2014. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Egy festmeny/plakatra en is gondoltam de az onmagaban keves. Meg szeretnek valamit melle:) Konyvet nem igazan olvas, piknikezes vagy etterem otletet mar parszor feldobtam neki de nem dijazza annyira :) A szamitogepes kutyui eleg jok, ha jobbat akarnek venni az mar nem igazan ferne bele a penzembe, jatekokat meg en nem akarok venni, mert ugyis 1-2 honap es megunja. De koszonom a valaszokat, megy a zold kez !
2014. szept. 6. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!