Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mi lenne jó a...

Szerintetek mi lenne jó a lányomnak a szülinapjára? Többi lent

Figyelt kérdés
Most lesz 14. Ő egy művész. Úgy értem 7 éve gitározik, táncol 10 éve, gyönyörűen fest, rajzol, kissé elvont, mindene a zene. Nem szereti a tömeg dolgokat, ezért vagyok megszorulva. Egyedi dolgot szeretnék neki. Alternatív stílusa van, az sem mindennapos, tehát nem tudom mi lenne neki a jó. Pénzt nem szeretnék adni, valami személyesebbre gondoltam. Köszönöm előre a segítséget!

2014. szept. 28. 10:08
 1/1 anonim válasza:

[link]

Szerintem ennek örülne. Ezt a fülbevalót én is megcsinálnám, bár nyakláncnak is jó. Magát a medált ruhafogasból készíteném, fogóval alakítanám ki az alakot(én is szoktam kreatívkodni, de szinte mindig újrahasznosítok), aztán felfűzném egy láncra.

Remélem segítettem!

2014. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!