Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik jobb otlet egy 28 eves...

Melyik jobb otlet egy 28 eves no szulinapjara?

Figyelt kérdés

Ha viszek neki egy filmet es egy pizzat es hagyok hozza egy cetlit amivel arra celzok, hogy nezzek meg a parjaval es toltsek egyutt az estet vagy, ha csak siman valami ajandekot kuldok neki?

Az elso otlet nem tetszik, de megis ugy vagyok vele,hogy oke szervezek neki egy estet a parjaval, de azt nem a parjanak kene? Viszont szivesen megajandekoznam olyannal ami kozos program nekik.

Ha ajandekot veszek akkor van otletetek? Szeret turazni, kirandulni, sportoni, van egy kutyaja akit imad es nagyon nagy kutyas. Elorevis koszonom!


2014. okt. 7. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Az elso otlet nekem* tetszik. Elirtam:)
2014. okt. 7. 23:05
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
vibrátor...
2014. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Ki ő neked? Elég fura ha te akarod indítványozni mit csináljon a párjával. Nem jól veszi ki magát. Adj valamit simán a nőnek, túra kiegészítőt, vagy csokit, vagy kutyacuccot.
2014. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te ki vagy? Nem lesz féltékeny a párja az első ajándéktól?
2014. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, ha már a párjára is gondolsz akkor vagy valami rokon vagy valami barátnő lehetsz. Egyébként a közös ajándékot felejtsd el.

Amúgy egy pizzánál akkor már többet ér, ha bemész egy étterembe és befizetsz nekik egy vacsorát. Vagy valamilyen két főre szóló jegyet adsz neki egy kalandparkba vagy színházba, vagy vegyél mozijegyet, amit bármikor bármelyik filmre beválthatnak.

2014. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már közös programot akarsz a párjával, akkor inkább masszázsra fizesd be őket. :)
2014. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!