Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék anyukámnak, ami segíthetne neki?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon feszült, sok problémája van, rossz kedvű. Tudom, hogy az okokon nem tudok változtatni, mert nagyrészt olyan dolgok zavarják, amiket én nem oldhatok meg helyette. De rossz látni, hogy ennyire stresszes. Most jön a szülinapja, és gondoltam, hogy jó volna valami olyan dolgot kitalálni, ami még segítene is neki azon túl hogy jól esik a gesztus és az odafigyelés. Az első ötlet valami wellness vagy masszázs volt, de masszásra amúgy is szokott menni, a wellnesses dolgokhoz meg egyáltalán nem értek.

Szóval a gyerekeként tudnék valami olyan ajándékot venni, ami tényleg segít neki? (Én 18 vagyok, ő pedig még 50 alatt van, ha ez számít.)

Bocsánat, ha rossz helyen teszem fel a kérdést, De reménykedem, hogy esetleg pár anyuka, aki volt ilyen helyzetben, tud tippet adni, hogy minek örült volna, mi tudott volna segíteni nekik. Vagy valaki, aki olyan helyzetben volt mint én, mit vett.


2014. nov. 6. 16:59
 1/6 anonim válasza:
milyen árban? mert ugye nem mindegy, hogy csak pár száz forintot költenél, vagy mondjuk 50ezret.
2014. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves gondolat ez tőled! :)

Bónuszbrigád, kuponvilág és hasonló oldalakon nézz körbe, olcsón tesznek fel termékeket, szolgáltatásokar vagy akár utazásokat. :)

2014. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

10000ig nem sajnálnám rá a pénzt, de ha nagyon jó ötletet találnék, akkor a 20000Ft-ot se sajnálnám, csak az mondjuk lehet hogy a karácsonyi ajándék kárára menne ^^"


Köszönöm a tippet, körülnézek. :)

2014. nov. 6. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék neki fürdőgolyót, illatgyertyát, jó könyvet, esetleg egy üveg bort, ha szereti.


Csinálnék neki egy finom vacsorát, és a fürdőszobát berendezném egy ilyen mini wellness szalonnak. Meggyújtanám a gyertyát, készítenék neki egy jó fürdőt, a könyvvel bele tudna merülni a habokba. Előtte/utána pedig felajánlanék neki egy rövid masszázst.

2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a googlen, hogy nálatok mikor lesz Bagdi Bella koncert vidd el.
2014. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Színház, vagy 3 d mozi, Valahová vidd el, hogy kitudjon kapcsolódni egy kicsit.
2014. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!