Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak szeretnék ajándékot...

Anyukámnak szeretnék ajándékot venni szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Dolce gustos kávéfőzőre gondoltam. Szerintetek megéri megvenni? Ti örülnétek neki?
2014. szept. 18. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, ez kapszulás kávéfőző. Az én családom nem örülne neki, mert a kapszulás kávé jóval drágább annál, amit ők isznak. Ha a tiédnek nem jelent gondot anyagiakban, jó ötlet lehet. Persze az sem mindegy, hogy a megszokott kávéjukat árulják-e kapszulás formában is.
2014. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%
Előtte azért kérdezd, meg tőle, hogy szereti-e a kávét :) Szerintem jó ajándék, ha a régi már nem az igazi...
2014. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Amiket az első mond, azokat fontos meggondolni. Plusz egy: mekkora a konyha? nekünk pl. polgári lakásunk van, örülök, ha abban a "konyhában" a kotyogós elfér, egy ilyen gépnek nem örülnék, nem lenne hová fizikailag letennem...:(
2014. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szereti a kávét. Ezt csak úgy kiegészítésnek venném mert van hagyományos kávéfőzőnk is.
2014. szept. 18. 13:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ha van már kávéfőző,és nyilván azt használná,nem az új drágát.Felesleges (luxuskiadás) szerintem egy egyszerűbb ajándékkal (parfüm,könyv,táska,esetleg vásárlási utalvány) nagyobb sikered lesz.
2014. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
En kave mániás vagyok, de nem örülnék neki. A kapszula horror árban van a sima kávéhoz képest es annyival nem jobb.
2014. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aminek viszont örülnék: tejhabosito, kávéhoz valo szirupok, konyv a kávérol.
2014. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ilyet kaptam egy karácsonyra. Örültem neki, igaz mondtam, hogy nem fogok hozzá kapszulát venni, mert irtó drága. Na, azóta, mindig kapszulákat kapok mindenféle ünnepre az illetőtől (akciósan megveszi és összegyűjti az alkalomig). Végülis, hosszútávú ajándékötlet.:)

Viszont tényleg nagyon finom kávé!!!

2014. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha szereti a kávét, akkor ne ilyen műanyagszeméttel lepd meg, hanem egy normál, őrlős kávégéppel.


Gondolom te még fiatal vagy, nem igazán tudod a különbséget, de ég és föld egy aromákkal teletömött műanyagkapszula és a valódi, frissen őrölt kávébab között, ahol az erősségét is te állítod egyénileg.


Nem tudom mennyit szánsz a masinára, de egy egyszerű Saeco (Philips) kávégép már 90.000-ért elhozható, és mindent tud, amit kell.


Mindent összefoglalva: én nem örülnék neki, eladnám illetve elajándékoznám. A kapszula és a pad is pofátlanul drága, ahhoz képest, hogy mennyire ihatatlan. Egy kiló lavazza kávé 5-6.000 ft, egy szaros alsó kategóriás Tschibo kávéból meg ugyanennyi 700g kapszulában, a minősége meg kilométerekkel mögötte kullog...egyszerűen röhej!!!

2014. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ajándéknak nagyon jó, az én anyám is célzott rá hogy örülne neki majd hozzátette hogy a kapszulákat is biztosítsam hozzá különben csak dísz lesz a konyhában :) Szóval, ha anyukád imádja a kávét és szeret kísérletezni ilyen téren és új ízeket kipróbálni és nem jelent neki gondot hogy ezzel a géppel minium duplájába kerül egy adag kávé akkor hajrá, szupi ajándék lesz. De ha tudod előre hogy nem fogja megvenni hozzá a több ezres kapszulákat akkor felesleges.
2014. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!