Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek az nem sok ember...

Szerintetek az nem sok ember ha 25 embert hivok meg a 18. szulinapomra?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyon sok embert hivni de ők nagyon jo barataim es szeretnem ha minden kozeli baratom ott lenne a 18. szülinapomon
2015. márc. 2. 22:17
 1/10 anonim válasza:

25 nagyon jo BARÁT nincs.

De ha jo haverok, nem sok

2015. márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

27 m^2-es panelba sok, 3-4 szobás családi házba nem sok.

.

Ne csapd be magad, még 100 éves korára sem tud senki 25 jó baráttal bírni!

A mondás szerint: "Könnyebb meghalni egy barátért, mint olyan barátot találni, akiért meghal az ember!"

2015. márc. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A 25 ember tenyleg mind nagyon jo baratom es nem csak kitalaltam. Vannak koztuk olyanok akikkel legalabb 2-3 napontba beszelunk es talalkozunk, van akivel 1 honapban egyszer talalkozunk kulonbozo okok miatt de legalabb hetente 1-2 beszelunk es van akivel 1 honapban egyszer beszelunk es talalkozok de az meg a sok km tavolsag miatt. Ha nem lenne ez a 25 ember jo baratom akkor nem hivnam meg oket.
2015. márc. 3. 06:09
 4/10 anonim válasza:
Majd ha felnősz, rájössz hogy nem rosszbol írtuk amit irtunk 😉
2015. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy rosszbol irtatok :) En csak annyit mondtam hogy JELENLEG veluk mind nagyon joba vagyok es 18 evesen persze hogy sok baratom van mivel most élem a legnagyobb tarsadalmi eletem valoszinu 30 evesen mar nem lesz ennyi baratom.
2015. márc. 4. 06:34
 6/10 anonim válasza:
mind a 25 embernek elmondod a legféltettebb titkaidat, olyan dolgokat amiket még magad előtt is szégyellsz? mind a 25 embernek kikéred a véleményét ha olyan döntéshelyzetbe kerülsz, ami nagy megfontolást igényel? mind a 25 embert felhívod/üzensz neki, ha valami érdekes/említésreméltó/fontos dolog történt veled aznap? mind a 25 ember lesz az esküvői tanud? mindenkinek sok JÓ barátja van, de minőségi, igaz barátság 0-3-ig ÁTLAGOSAN. (igen 0, van akinek nincs olyan közeli barátja, akivel BÁRMIT meg mer osztani) és persze vannak kivételek, de hidd el, 25 LEGJOBB, NAGYON JÓ barátod biztos hogy nincsen. ezenkívül nem sok a 18. szülinapra, nyugodtan hívd meg őket :)
2015. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Attol hogy nem mondom el mindegyiknek a titkaimat attol meg a barataim es nem tudom miert kell megmondani nekem hogy ki a baratom es ki nem meg hogy hanyan vannak. Ok a barataim mind es nagyon jol erzem veluk magamat es azt is tudom hogy barmelyikukre szamithatok ha baj van. Attol hogy nektek nincs sok baratotok attol masnak lehet. Nem mondom azt hogy mindent megosztok veluk de attol meg a barataim.
2015. márc. 4. 13:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Es annyi meg hogy valoszinuleg egy-egy sima hazibulimba nem hivnam meg mind a 25 embert de ez a 18. szulinapom es azert ez teljesen mas mint egy masik buli. A 18. szulinapomat az osszes jo baratommal akarom megunnepelni akikkel felnottem meg akikkel rengetek kozos elmenyunk van. Ezert lesz ott 25 ember
2015. márc. 4. 13:34
 9/10 anonim válasza:

Miért kell szegény "gyerekbe" belekötni? Szerintem ő nagyon jól tudja, hogy mennyi barátja van és ez a 25 ember teljesen reális szám az ő korában. Miért nektek 18 évesen volt 2 barátotok? A kérdező nem azt mondta, hogy mind a 25 ember a legjobb barátja, hanem nagyon jó barátja. Nekem is az ő korában legalább 15-20 olyan barátom volt, akikkel rendszeresen találkoztam külön-külön pl 5-6 emberenként vagy egy-egy buliba elmentünk közösen vagy beültünk valahova. Valószínű a kérdező nem egy kocka, aki egésznap otthon LOLozik meg WOWozik, hanem társas életet él. Annyira bírom az ilyen embereket, akik mindig úgy válaszolnak a kérdésre mintha személyesen ismernék a kérdezőt. Igaza van, attól, hogy valakinek nincs ennyi barátja másnak még lehet. Amúgy meg pl. egy esküvőn is sok ember van és a fele csak a család a másik fele ami kb 20-20 ember legalább mind két félről az barát. Ennyi erővel, hogy lehet valakinek 20 jó barátja, akit meghív az esküvőre? A 18. szülinap lehet nem egy esküvő, de egy nagyon fontos mérföldkő egy "gyerek" életében. Kedves kérdező ne figyelj oda az olyan kommentekre, amibe csak azt mondják, hogy biztos nincs ennyi barátod. Inkább ünnepeld meg annyi emberrel a 18. szülinapodat amennyivel akarod és érezd jól magad!!

27/F

2015. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves 27/F.

Igen, nekem annyi idősen 1 igaz barátom volt, aki a mai napig az egyetlen barátom.

Rajta kívül persze sok sok olyan ember van akikkel el járok szórakozni stb. de ők csak haverok.

Barát - haver, nagyon mást jelent.

2015. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!