Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem sokára lesz a fiamnak a...

Nem sokára lesz a fiamnak a 10. szülinapja és én avval szeretném meg lepni hogy olyan tűzijátékot csinálni ami aszt írja ki az égre hogy boldog 10. szülinapot Tomi! Létezik-e ilyen tűzijáték, és hol lehet ilyet venni ha van ilyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem. Neked mikor lesz szülînapod,mert rádférne egy helyesìrási kézikönyv?! :)
2015. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem látok benne hibát!
2015. jún. 5. 01:23
 3/9 anonim válasza:
50%
Ohh, pedig van bőven!
2015. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Avval,aszt . Helyesen : azzal,azt Valamint "Én"-nel nem kezdünk mondatot. :D
2015. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az avval ugyanugy hejes szó mint az azzal.
2015. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan tüzijáték, ami bontáskor feliratot rajzol ki az égbe, de ez csak rendelésre, csak pyrotechnikusnak, és még nagyobb rendezvényeken is ritkán fordul elő. Lehet ez lenne a legdrágább szülinapi ajándékod :)

Szóval, lehet mondani, hogy nincsen. Legalábbis civil használatra nincsen.

2015. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne verd nagyon koltsegekbe magad, szerintem eleg ha egy repulo fustcsikjaval iratod fel az egre, amig a Guns N’ Roses eloben zenel. Ha egesz evre lekotod oket olcson osszeallnak megint. Utanna johet az ajandek. Mondjuk egy Stuart Hughes oltony, melle egy Rolex...
2015. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jó lett volna a tűzijátékos, egy gyereknek se volt eddig ilyen, de a repülős is jó ötlet :)csak az drága lehet :)
2015. jún. 5. 23:50
 9/9 PyroMágus ***** válasza:
Meg csinálni meg lehetne éppen csak rendkivűl komplikált és eszméletlen drága lenne szerintem 5 millio alatt ne is gondolkozz az áron
2015. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!