Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van a legjobb barátom, 16 éves lesz júliusba és szeretném valami vicces tortával és valami vicces ajándékkal meglepni. Lány vagyok. Osztálytársak vagyunk. A neten nézegettem már ötletek, mint például férfi tanga vagy valami ilyesmi kis jó pofa dolgot akarok neki adni meg valami vicces tortát is csináltatnék mellé de arra még nincs ötletem igazából.

Szerintetek milyen legyen??

Előre is köszönöm :)



2015. jún. 12. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam, hogy viszek neki pár héliumos lufit meg veszek neki valami tiara féleséget :D szerintem tetszeni neki :)
2015. jún. 12. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb ajándék az lenne, ha vennél neki egy sjaát szigetet.
2015. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg vehetnél neki egy cumit vagy egy Dorás pólót vagy valami hercegnőset. Az ajándékot csomagolhatnád pink csomagolópapírba. :D
2015. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 2. válasz az jó ötlet :) 3. válasz meg annyi hogy nem ilyen jellegű "vicces" tortát akarok venni neki :)
2015. jún. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!