Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 25. szülinapra nőnek ajándék?

25. szülinapra nőnek ajándék?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó és pár nap múlva lesz a szülinapja. Anyával már próbáltam egyeztetni, hogy mivel lepjük meg, de nem igazán tudtam vele beszélni, mert majd megbeszéljük.. Annak az a vége, hogy utolsó utáni pillanatban gyorsan valamit én meg most úgyis ráérek nézelődni és nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.


Tavaly egy parfümöt kapott tőlem, úgyhogy idén ez kilőve igaz nagyon tetszett neki az illata és már eléggé fogyóban van, de max majd máskor fog kapni olyat.

Én arra gondoltam, hogy valami szép fülbevaló vagy esetleg egy élményt. Bármi ami emlékezetes és az jut eszébe, hogy na ezt a 25.-re kapta.


2015. júl. 2. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2015. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 25. szülinapomra kaptam egy turmixgépet. Nagyon örültem neki, azóta is megvan, működik, pedig heti rendszerességgel használom.
2015. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!