Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 40-45 személyes 18 éves...

Egy 40-45 személyes 18 éves születésnapi bulira mennyi italt vegyek? Milyen fajtákat és miből mennyit hogy elég legyen? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 17:16
 1/6 anonim válasza:

Sokat.Ha haverokkal bulizol, márpedig igen valószínű, hogy velük.És nem ez az első ivászat, akkor meg tudod saccolni menyi pia kell.Mondjuk kezdd magaddal.Te mennyit iszol?És a többiek hozzád képest?És sok szerencsét!



Boldog szülinapot!Ha a tied lesz.Vagy csak te szervezed?És meglepetés lesz?

2015. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy kiket hívtál meg és mennyire szeretnek inni :D Ha veled egykorúak akkor a gatyád is rámegy, szóval kérni kéne, hogy mindenki hozzon azért valamit. Én sört vennék nagyobb tételben, bort, pezsgőt meg némi töményet. Meg azért alkoholmentes üdítőket is.
2015. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Töményeket mondjuk hozhatnák a többiek akár többen összedobhatják, mert ha azt te akarod finanszírozni az durva lesz.
2015. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kéne, hogy kiadod, hogy mindenki hoz valami piát (pár sört, bort, töményet), mert ez így szokás. Vagy pénzzel beszállnak. Ezen felül én számolnék fejenként 4 sört (van aki 1-et iszik, van aki meg 2x ennyit bevág), meg egy 10-15 bort, meg 5-6 üveg töményet. Ha mindenki hoz magával valamit, akkor marad. Ja meg alkoholmentesről se feledkezz meg! Olcsóbb gyümilevek meg üdítők is jók lesznek.
2015. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

40-45 szemelyes buliba en vennek : 2 karton ( 6x2 literes) kolat, 2 karton valamilyen uditot ( szensavas vagy rostos, vagy esetleg tea), 2 karton asvanyvizet.

alkoholbol : 3x 24 db sort, 6-7 uveg pezsgot ( koccintashoz hogy mindenkinek kijojjon egy adag a poharaba), 3-4 uveg tomenyet, illetve mondjuk 10 uveg bort ( olcsobb, de nem a legalja kannas bort), ami pl jo froccsokhoz, vagy voros boros kolahoz. ez igy 1 szemelynek eleg draga mulatsag lenne, ugy hogy en a helyedben kiirnam az esemenybe, hogy a belepo : 1 uveg tomeny 2-3-4 / stb emberenkent.

2015. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én múltkor mindössze 9 személyes bulit tartottam, amiből 4 kisfogyasztású lány, és 3 közepes, és 2 nagyfogyasztású fiú volt velem együtt.


Vettünk 1 tálca sört (24db.) 4 üveg bort, 2 üveg pezsgőt, ezen felül hoztak még egy üveg Vodkát, egy üveg Whiskey-t, még egy üveg bort, és 1,5 liter fröccsöt és fél liter házi pálinkát.


Én személy szerint 9 sört ittam, 3 x 4cl házipálinkát, 1 üveg bort, fél üveg pezsgőt, kb 3 pohár Whiskey-kólát, és a vodkából is megittam kb 2 x 4cl-t.


Ha egyedül próbálsz/próbáltál bevásárolni, akkor az egy vaskos 100-as lesz/lehetett.


Egészségetekre, ha még nem volt meg a buli :)

2015. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!