Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötletek 15. szülinapi bulira?...

Ötletek 15. szülinapi bulira? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz a szülinapom és szeretnék egy kis bulit tartani a barátnőimmel, de nem otthon. Kb. 12-en leszünk viszont nem tudom, hogy hova mehetnénk és mit csinálhatnánk.

2015. júl. 14. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Én 15-dik szülinapomon örültem hogy a barátnőim valamivel megajándékoztak és beszélgettünk, nem hogy még bulit csináljak...
2015. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
,túrázzatok vhol a közelben napközben, este meg menjetek bowlingozni,süssetek sütit, táncoljatok stb meg ilyenek. van ahol helyet is lehet bérelni ha van rá pénzetek.
2015. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azért szeretném, hogy legyen vmi a szülinapomon, mert eddig csak a 10. szülinapomat ünnepeltem a barátaimmal a többin meg a családdal otthon ültünk és az nagyon unalmas.
2015. júl. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!