Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Barátomnak most szombaton lesz a 22. születésnapja. Természetesen azt mondta, hogy nem kell neki semmi de azért mégis valamit kéne. Pár hónapja tönkre ment a sütőnk ígu a süti helyett csokit kap. Dolgozik tehát mindent megvesz magának amire szüksége van. Oroszlán a csillagjegye (van egy oroszlános medálja is) nagyon szereti a sportot de a kézi a kedvence.

Valami aprót mégis jelképeset szeretnék.

Mondjuk egy plüss oroszlánnak nem tudom mennyire örülne így pl. azt nem merem megkockáztatni. Ha bármilyen kérdés lenne vele kapcsolatba ami segít a válasz adásba nyugodtan kérdezzetek.

Kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm.



2015. júl. 28. 22:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én azt mondom lepd meg magaddal(gondolom tudod mire gondolok :) Ennek fog a legjobban örülni :)
2015. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Nem tudom miből gondolja minden csaj, hogy a pasik is ugyanúgy odavannak a plüssökért, mint ők:D ez kb olyan, hogy olyan dolgot adok a másiknak, amit én szeretek, és nem olyat, amit ő... szóval plüss kizárva, kivéve ha nincs tudomásod arról, hogy plüssök iránti rajongása volna.

Szerintem csinálj neki valami kézzel készített dolgot, az legalább egyedi, és látszik rajta, hogy szívvel-lélekkel készült, nem egy tucat ajándék, amit boltból bárki megvesz.

2015. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Kétlem hogy annak örülne.

Második: igen ez a tipikus nem.kell semmi csak te válasz már elhangzott tőle. De rajtam kívűl..?

2015. júl. 28. 22:52
 4/16 anonim válasza:

2-es vagyok

Vacsora este,utána közös fürdés,kis maszirozás,vegyél valami jó kis fehérnemüt és utána S.Z.E.X. :)

Így gondoltam,hogy magadat add :)

Én mindig ezt kapom a barátnőmtől és valahogy sosem unom meg,sőt ezeket vagy valami hasonlót kérek :))))

2015. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Bocsi 1-es voltam nem 2..... :)

Este van már :)

2015. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
5-ös, nem néztél félre semmit, az első komment törölve lett azóta.
2015. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Na jó tényleg este van már :)

5-ös ,vagy nem tudom már hanyas vagyok :)

2015. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok ott aludni nála hogy ez megvalósuljon.

Reggel megyek délután jövök.

2015. júl. 28. 23:10
 9/16 anonim válasza:

Érthetetlen, írok egy teljesen épkézláb ötletet ajándékozásra, de a kérdező le se kaksizza magasról, csak panaszkodni tud.

Ezek után írjon neked ajándékötleteket, akinek hét anyja van :-D

2015. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ohh, elnézést sajnálom, hogy nemtudom megoldani ezt a remek ötletet. Csak több minden akadályozza ezt amit viszont nem osztok meg itt mert nem a kérdéshez kapcsolódik.
2015. júl. 28. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!