Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a nővérem 22. -dik születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó ötletet?

2015. aug. 9. 22:27
 1/4 anonim válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy miket szeret.

De egy pár ötlet: Parfüm, ékszer, különleges édesség.

Mindenki másnak örül. Én örülök egy plüssnek is, de sokak szerint az béna ajándék.

21/L

2015. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk ő mire vágyik, minek örülne. ( én pl. imádom az illatokat, így mindig minden mennyiségben jöhet nálam ajándéknak a parfüm, nem tudok vele besokallni soha) Lehet ő is ilyen, akkor remek ajándék a parfüm. :) Attól is függ mennyit szánsz rá. Egy szép gravírozott toll, vagy csak simán egy szép, minőségibb toll, köny, ékszer, óra, édesség.
2015. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ÖTLETEIM: -Ékszer,az mindig bevált ajándék

-Olvass a gondolataiban: Mondjuk ha már voltatok shoppingolni együtt akkor,vagy vásároltok figyeld meg milyen dolgok keltik fel az érdeklődését,tetszését

-Fényképes egyedi felíratú bögre,póló

-Parfüm,sminkcucc

-Esetleg ha szeret olvasni valami jó könyv

Sok minden van még,de te ismered,szerintem a legjobb,ha valami olyat adsz ami passzol az egyéniségéhez

2015. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koncert vagy mozijegy?

Kettő neki és a párjának, vagy neki és neked...


Esetleg vidd el vásárolni, hogy válasszon magának.

2015. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!