Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékozzak a pasim...

Mit ajándékozzak a pasim szülinapjára?

Figyelt kérdés
17 éves lesz, de nincs ötletem hogy mit adjak neki és pedig 2 éve együtt vagyunk legyetek szívesek irjatok pár ötletet, előre is köszönöm!

2015. aug. 13. 09:34
 1/7 vaki1616 ***** válasza:
76%
Adj neki cetliket :D felírod rá, hogy pl: szex most vagy meglátogatjuk a barátaidat, elmegyünk sörözni vagy megnézünk eggyütt egy focimeccset a kanapén vagy amit szeret szeret csinálni veled közösen és bármikor beválthatja nálad őket :D ez mondjuk egy aranyos gondolat szerintem :D nekem bejött mikor tanácstalan voltam. (Az elmegyünk együtt moziba cetlit hagyd ki végig kellett néznem a twillightot angolul magyar felirattal)
2015. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez tényleg jó ötlet:D de még jöhetnek :)))
2015. aug. 13. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szexet!!!!


Valami extra dologgal fűszerezve!!!

2015. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szexen kívül??
2015. aug. 13. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Kolbászt, sőrt.
2015. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 bulát! garantáltan értékelni fogja!
2015. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is jó az első ötlete.

Esetleg ha szépen tudsz rajzolni, vagy legalább másolni (nekem is úgy sikerül) akkor lehet egy kép valamiről amit nagyon szeret, a legtöbb fiúnak van valami rajongása, én pl egy Leauge of Legends karaktert rajzoltam neki egyszer :)

2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!