Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy szülinapra fél liter...

Egy szülinapra fél liter pálinkát viszek és szeretnék valami frappáns szöveget az üvegre kötött papírkára. Mit írjak?

Figyelt kérdés
Gondoltam valami olyanra, hogy valami varázsital és minden képessége lehet tőle vagy nem is tudom, potencia nővelő, de ezt valahogy jól szeretném leírni..
2015. aug. 20. 21:36
 1/2 anonim válasza:
Olyat, amit szeret, vagy ami a személyiségéhez illik. Ha ez megvan, beleöntöd valami játékos, vicces mondatba, és kész is.
2015. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

„Vigyázat!!

Ez egy varázsital,nem játék.

18 éven aluliaknak nem ajánlott!

Egy pohárral fogyasszon, ha azt szertné,hogy az ital potencianövelést eredményezzen! Varázsszó ivás közben:abrakadabra.

Vigyázzon, ne fogyasszon túl sokat! Ha megteszi, lehetséges mellékhatások: fejfájás, hányás, másnaposság.”

Tudom, hogy elég rossz szöveget eszkábáltam össze, de valami hasonlót írhatsz esetleg, talán segítettem vele. :)

2015. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!