Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol tartsam a 13. születésnapo...

Borasasuke kérdése:

Hol tartsam a 13. születésnapomat? (lány)

Figyelt kérdés
Eddig minden évben házibulit tartottam ,de idén szeretném pár fiú osztálytársam is meghívni ,és úgy gondolom hogy otthon nem tudnék jó fiú-lány bulit tartani . Valaki nem tud jó helyet mondani ahol fiúk ,lányok jól érzik magukat? (olyasmi mint pl. bowlingozás )

2015. szept. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Férfisztriptíz
2015. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Menjetek el bowlingozni.
2015. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%
13 évesen maradjatok otthon és egyetek pizzat.
2015. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok de még sosem tartottam házibulit. De ciki :(

De végülis nem bánom, nem veszítettem semmit.. :)

Egyébként én azt tanácsolom maradj otthon, ünnepelj a családoddal. Én 13 évesen azt csináltam :) (Igaz, a mai napig is)

2015. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is ezen jart az agyam egy jo daradig.....en ajanlani tudom a lézerharcot de akar be is ülhettek egy pizzázoba esetleg ha van rá kereted akor vegyel ki egy helyet nem egy leivos szorakozó helyet hanem valami kisebb lakást ami ilyenekre van kitalálva és ott meg tancoltok kajáltok vagy valami es akármilyen bénan hangzik fellsz vagy merszezetek az feldobja nagyon a buli. és elöre is boldog szülinapot . lány 14 éves
2015. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 éves piros eresszemű gyerekeket hivj meg mint akikkel álltalában a 13 éves lányok együtt szoktak lenni mostanság ;)
2015. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bowling, pizzázó... vidámpark... vagy valami ilyesmi? :D
2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tehát úgyértsem, hogy 13-at töltessz, és eddig sosem voltak a partiaidon fiúk? :) hát, hidd el, a fiúk (is) nagyon feltudják dobni a hangulatot. ha nem lennétek túl sokan, és a házatok is elég nagy, akkor otthon is tarthatod, de ha kényelmetlennek érzed, kibérelhettek egy kis helyet is (szüleiddel intézkedj), ahol kaját/innivalót, szórakozási lehetőséget kaptok. és a felelsz vagy mersz tényleg egy nagyon jó játék, ha normális keretek között tudjátok tartani, akkor hajrá!

amúgy meg, hidd el, a fiúk sem fognak unatkozni :)

ja, és ha jóidőre esik a parti, ki is mehettek kirándulni a közelbe, stb.

boldog szülinapot!

2015. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lalakutyi válasza:
Ha még nem vagytok olyan nagylányosak, akkor még játszóházba, de ha már igen akkor éttermek, vagy otthoni buli például karácsonyi,Halloweeni, Húsvéti, attól függ mikor van a szülinapod.
2015. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!