Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a szülinapomon?

Mit csináljak a szülinapomon?

Figyelt kérdés
2 hét múlva 18 éves leszek, és szeretnék valami maradandót csinálni. Lesz egy bulim, de az mindig van, szóval most valami olyat szeretnék, amire jó visszaemlékezni. Szóval valamilyen program. Gondolkoztam, hogy talán elutazom a barátnőimmel külföldre pár napra, de elég drágák, és nem szeretném, ha ennyit költenének csak azért, hogy együtt ünnepeljünk. Szóval ötletek? Ti hogyan ünnepeltétek? Nekem fontos ez a születésnap, szóval komoly válaszokat kérnék! Köszönöm!

2015. okt. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sehogy,otthon voltam.
2015. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barátokkal lemennék sátorozni.pia,kaja főztök sütttok igen jo program.beszélgettek stb
2015. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haverokkal bejárni a várost es bulizni egy jót délután en ezt tennem. Szerintem üljetek össze a haverokkal es ötleteljetek.
2015. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!