Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak 18....

Mit vegyek a barátomnak 18. szülinapjara?

Figyelt kérdés

Valami személyesre gondoltam

most kaptam tőle egy szív alakú párnát,nyakláncot

és hamarosan neki is lesz és nem tudom hogy mit adjak neki



2015. okt. 4. 19:39
 1/5 anonim válasza:
51%

vegyél neki pár üveg sört vagy pálinkát és semmi féle képenne zavard a hülyeségeddel az nap :) mert amilyen lehet ilyenkor az meg is történik, te is tudod hogy van az, lényeg hogy add át neki az ajit és hagyd békén :d xdd

amúgy fogalmam sincs :d de nem is érdekel xd

2015. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az átlag 18 éves fiú 3 dologra vágyik:


1. sportkocsi

2. MILF

3. SZEX


Javaslom,hogy a 3.-at add neki,kiadós,bevállalós,extra szexet! :)

2015. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha személyes ajándékot szeretnél adni, akkor azt neked kell kitalálni, hiszen te ismered, te tudod,hogy mire vágyik. Készíthetnél egy gyertyafényes vacsit valami finom süteménnyel. Ajándékba adj valami maradandót, pl. könyv, kedvenc előadótól egy dedikált lemez, de egy utalvány is jó ötlet szerintem.
2015. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Száraz kutyaszart.
2015. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha szeméylesre gondoltál, ne tőlünk kérdezz. Mi ne mtudhatjuk, mi személyes számotokra.


Nyilván ismered a kedvenc köynveit, filmjeit, sportját, elfoglaltságát... Gondolkodj ezek közül, és erőltesd meg magad, mert most sajnos más nem teheti meg helyetted.

2015. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!