Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van a születésnapom, de...

Ma van a születésnapom, de szomorú vagyok, mivel tudnám magam kicsit felvidítani, ha már egy évben egyszer van?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy túlságosan beleéltem magam de azt vártam hogy ma picit kedvesebbek lesznek velem az ismerőseim vagy valami, és hogy ma minden jó lesz. Ehelyett nagyon nyomott hangulatom van, apukamnak dolgoznia kell es nincs is itt, anyuval vagyunk ketten, alig koszontott fel par rokonom es baratnom. Nagyon szomorú vagyok:(
2015. nov. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nagy dolog a szulinapod, masnak nem... Nehogy mar az legyen a baj, h mas csak egyszer koszont fel! Masnak nem kulonleges ez a nap, csak neked. Bsz
2015. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg az Alma együttes Ma van a szülinapom c.számát. Biztosan felvidulsz. Isten éltessen!
2015. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ne vedd annyira komolyan ezt a napot, máskor is érezheted jól magadat nem csak ma van lehetőséged rá. Egyél valami finomat, hallgasd a dalt amit az előző ajánlott...

Boldog születésnpot! :)

2015. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2015. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9oCalGOFjQ0 + [link] Hátha ezek rendbe teszik a lelki virágoskertedet, ha az Alma Együttes nem lenne elég :)


Nekem is übernyűgös napom van, a holnap sem néz ki jobban, mert temetésre kell mennem. Úgyhogy részemről rock 'n' roll is never too loud, a drága szomszédság meg rebegjen el egy hálaimát, hogy elromlott a hifim és csak laptopon, fülessel tudom hallgatni :P

2015. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!