Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kreatív ötletek. A húgom 16....

Amy987 kérdése:

Kreatív ötletek. A húgom 16. születésnapjára mit készítsek, amivel éreztetem, hogy különleges?

Figyelt kérdés
Már vásároltam ajándékot,de szeretnék valami olyasmit is,ami azt jelzi, hogy milyen fontos a mi kapcsolatunk nekem. Bármilyen ötletet szívesen elolvasok. Legyen képekből? Vagy csak írjak? Vagy valami zenés dolgot? Szereti a rock zenét és a kólát,gitározik, szeret olvasni,édesszájú...

2015. nov. 25. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet olyan bögrét kapni amire rá van nyomtatva közös kép.
2015. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél/készíts/dekorálj ki egy dobozkát neki, amibe cérnával kötözöl általad írt kis jó tanácsokat, üzeneteket vagy idézeteket, és mindig húzhat belőle, ha szüksége van egy testvéri jó szóra pl egy rossz nap után, vagy ha nem tudja mit csináljon:) Fel is oszthatod rekeszekbe, lehet idézetes rész, jó tanács rész, meg ilyenek :)
2015. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez egy zseniális ötlet. Nagyon tetszik. Köszönöm szépen. :) :*
2015. nov. 26. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!