Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátomnak most lesz a 16....

A barátomnak most lesz a 16. születésnapja. Tudnátok adni pár ajándék ötletet?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. 7.-én lesz a születésnapja, és szeretném valamivel meglepni. Eddig annyi van meg, hogy szerzek be valahonnan héliumos lufit, mert múltkor egyedül csak neki nem jutott hélium, amikor ezzel szórakoztunk a barátainkkal. Szeretjük egymást ugratni, így arra gondoltam, hogy szerzek be neki egy játék zebrát, mert régen mesélte, hogy mindig is szeretett volna egy zebrát, meg sütnék neki valamit. De úgy érzem ez kevés lenne, hiszen annyi mindent kaptam tőle, annyi mindenben segített, hogy ezt képtelenség viszonozni, de megpróbálom. Nagyon szeret motorozni, bulizni, szereti a hasát, és ő egy igazi életmentő, bármit megtenne a barátaiért, családjáért, ismerőseiért. A keret maximum 4-5000ft lenne. Lenne valami tippetek?

- videójátékozni nem szeret

- és nem egy swag yolo majom :-)

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

15/L


2015. jún. 24. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Cumizd le, annál szebb ajándékot nem adhatsz egy pasinak.
2015. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Élményajándék az mindig bevállik :) kuponos oldalakon nézz utána :)
2015. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Extra szex. (popsi,cumi,2.csaj,stb.)
2015. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Adj legót neki az illik a korához....
2015. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!