Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesanyámnak lesz 40. születés...

Édesanyámnak lesz 40. születésnapja, ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval, édesanyámnak lesz 40. születésnapja. Az egész meglepetés buli lesz, az egész család. A főbb dolgok már meg vannak rendezve a háttérben, a kérdés csak az, hogy ÉN mit tudnék neki venni.

Sajnos a keretem rá csak 10000 Ft sajnos.

Várom az ötleteket.


2015. okt. 22. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami szép virág
2015. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem az ajándék értéke fogja érdekelni...

Remélem!

2015. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csináltass neki fényképpel ellátott bögrét,vagy párnát.Amit,akit szeret mondjuk a Te fotóddal ;-) Vagy,amin együtt vagytok.háziállatról,vagy ilyesmi.
2015. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korod ? Meg amúgyis , nem az ajándék árát nézi , hanem a szándékot láthatja benne ! ( szerintem )
2015. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, a szándékot fogja figyelembe venni, de azért sem haragudna meg, ha nem vennék semmit, mivel ott lesz a meglepetés buli, közösen a családtól is kap nagy ajándékot. De azért na, természetes, hogy én is veszek neki valami apróságot. :)

A párna csináltatáson elgondolkodtam, annak szerintem nagyon örülne. Húgom, és én lennénk rajta, szerintetek az mennyire volna "jó"?

Egyébként húgom 9, én 15 éves vagyok.

2015. okt. 22. 20:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Barátok ajánlották még a parfümöt. Hol tudnák venni mondhatni minőségibb parfümöt Pesten belül?
2015. okt. 23. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy igazán minőségi parfüm, ami nem a legkisebb kiszerelés, az ott kezdődik. A párna jó ötlet, de lehet egy fénykép albumot is készíteni, és a képek mellé írjátok az emlékeket, érzéseiteket.
2015. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Parfüm "minőségi", azaz nagy divatházak illatai esetleg 25 ml kiszerelésben vannak 10.000 forint körül.

DM, Rossmann, Müller, Douglas, Mariounaud.


De lehet találni AVON-nál is jó illatokat.

2015. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha készítesz egy fotóalbumot olyan képekből, amelyek egészen kiskorától a jelenig végigkísérik az életét, akkor annak biztosan örülni fog (hacsak nincs neki már ilyen). Számítógépen is szerkeszthetsz képeket, amennyi többlet időt rászánsz, annyival igényesebb lesz.
2015. nov. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!