Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen különleges ajándékkal...

Milyen különleges ajándékkal lephetném meg Őt?

Figyelt kérdés

Barátomnak december negyedikén van a 17. születésnapja. Mi fél éve vagyunk együtt, de nincs ötletem, hogy mit adjak neki. Szereti a rapet, néha játszik is, és szakácsnak készül. Nővérem adott neki két mozijegyet a Star Wars VII. epizódjára, aminek nagyon örült és az a gáz, hogy nem tudom, hogy én ezt hogyan múlhatnám felül. Tanácstalan vagyok mert olyat akarok neki adni ami különleges, emlékezetes, de mivel nagyon magasak az elvárásaim nem jut eszembe semmi jó.

Gondoltam vacsorára, tortára, Bécsbe utazni a adventi vásárra meg ilyenek. Nincs ötletetek ? Ami nem olyan átlagos mint egy csoki vagy közös kép keretben.


2015. nov. 29. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Attól függ mennyi pénzt áldoznál rá. Plusz a szülinapi ajándék nagyobb kell legyen a mikulás vagy karácsonyi ajándék mellett. Esetleg adhatnád egyben így nagy értéket kapna egyszer vagy inkább külön szeretnél kisebbet?

2015. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha biztosan tudom, hogy örülne neki és arra vágyik akkor nem számít a költség. Saját pénzből fizetném, és az a lényeg, hogy örüljön neki :)
2015. nov. 29. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ajándékozhatnál élményt pl. sétarepülés, lövöldözés, stb. sokba kerül, de a leírásodból úgy gondolom neki többet jelent egy élmény, mint egy tárgy.
2015. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!