Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Sziget bérlet szülinapra?

Sziget bérlet szülinapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen ötlet ez egy lánytól egy fiúnak? Ti örülnétek neki? (Én nem mennék vele)

2015. dec. 5. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A zárójel miatt még nagyobb baromság.
2015. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fa*za, de csak úgy ha lesz kivel menjen, meg amúgy is menni akarna.
2015. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Túl kockázatos... Nem jó ötlet.
2015. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért kockázatos?
2015. dec. 5. 14:52
 5/10 anonim válasza:
Tudod mik történnek azon a helyen? Ha vele is mennél, még akkor se jó ötlet... Nélküle meg főleg...
2015. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt szóval nem nagyon érdekelne hány emberrel fekszik össze :D
2015. dec. 5. 14:59
 7/10 anonim válasza:

Akkor viszont jó ajándék, ha szeretne menni.


De akkor miért a tini párkapcsolatokhoz írtad a kérdést? :D

2015. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha az anyukája vagy a nővére vagy akkor istenkirály ötlet, de akkor a témaválasztás tényleg téves.
2015. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 te jártál már ilyen helyen, vagy a fonószakkörben beszélgettetek róla a többi anyukával?
2015. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát csak akkor, ha bulizós, és esetleg mondta is már, hogy szeretne menni akár több napra is. Ha meg nem mennél vele, akkor azt meg nem is értem. Ha nem szereted, és ezért nem mennél vele, akkor minek ajándékozod meg, ha csak nem azért, hogy lerázhasd és megszabadulj tőle; Ha meg nincs annyi pénzed, akkor nem kell főleg méregdrága ajándék, egyedül menve szerintem ez nem lehet olyan jó buli meg jó poén, meg nagy ott a forgatag. És ha pl nem olyan ismerkedős, akkor lehet, hogy unatkozna is. Szerintem ezt meg kéne kérdezni, valahogy ki kéne puhatolózni tőle, hogy mi a véleménye a Szigetről. És h az jutott eszedbe, azon gondolkodtál, hogy vajon aki egyedül megy, az hogy érzi magát, stb.
2015. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!