Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel tudnám meglepni az...

Mivel tudnám meglepni az Asszonyt a 40. szülinapjára? Lányok/nők, ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Persze az egyéntől függ, de volt már mindenféle ajándéka, nem tudok már mit kitalálni. A keret olyan 30-40 ezer forint, de ha úgy adódik hajlandó vagyok túl lépni. Előre is köszönöm a hasznos ötleteket.

2016. jan. 8. 01:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
43 nő vagyok én egy szimpla meglepetéspartynak nagyon tudnék örülni ahova a párom a legjobb barátaimat/barátainkat hivja meg és mondjuk csinál zenét mdg egyszerű büfét :-) Nem vágyom tárgyakra a kreatív ötleteket és figyelmességet sokkal többre tartom. Az asszony szó tőlem is távol állna nincs benne sok érzelem.
2016. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én írtam a férjemnek egy listát még karácsony előtt, hogy az azon levő dolgokból válogatva biztosan nem lő mellé, és örülni fogok az ajándéknak :)

Van benne olyan, ami egyszer "használatos", de olyan is, aminek többször is örülnék.

Csak hogy példákat is mondjak:

Kreatív vagy főzőtanfolyam

Szabadulós játék

Kirándulás - vacsora - utazás - amit nem nekem kell megszervezni :)

Kedvenc illatszerboltokból (felsorolva, mik ezek) bármi

Masszázsbérlet, fitnessbérlet, jógabérlet

Fehérnemű, ruha (pontos méret megadásával)

Könyv, szakácskönyv, kreatív könyv

Óra, fülbevaló

2016. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, a hétvégi kikapcsolódás nagyon jól hangzik. Azzal lepem majd meg a Kedvesem :-)
2016. jan. 8. 10:09
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is valami kuponos wellness-hétvégében gondolkoznék, csak azt kell megoldani, hogy ráérjen.
2016. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 30 ezer Ft körüli összeg van, akkor az kevés arra, ami szerintem is jó lenne az "Asszonynak", gondolom, a feleségednek. Vidéken laktok? Ott szokás asszonynak nevezni a feleséget, de írhattad volna, hogy a nőmet, a páromat, de legjobb lett volna csak egyszerűen feleségemet írni.Ez az asszony olyan majdhogynem bántó az én fülemnek, de ha viccből mondják, úgy, hogy én is hallom, akkor persze nem bántódnék meg, de hagyjuk ennek a fejtegetését, te ezt szoktad meg. - Szóval én is egy wellness kirándulásnak örülnék, de ha otthon ott vannak az állatok, amiket/akiket nem lehet magukra hagyni, akkor sztornó. De ha van más olyan családtag, akit meg lehet kérni az ellátásukra, akkor én is egy három-négy napos ilyen utat választanék (ha elmenne), de az olyan 100 ezer körül lenne, mondjuk Hajdúszoboszlóra, az télen is nagyon klassz hely lehet a sok fürdőjével. és teljes ellátásút, hogy ez ne legyen probléma. Ha most nem sikerül, jövőre gyűjtsél rá.
2016. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam Neked a wellnesst. Nem is olyan drága:

[link]


[link]


[link]

2016. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Természetesen az "Asszony" kifejezést nem sértésnek szántam, elnézést akit megérintett. Már megvan a meglepi. Egy prágai út lett belőle. Egész hétvégés, teljes panziós kirándulás a belvárosban. Szállás és konyha a hajón (Vltaván), egész nap pedig lehet lófrálni a városban. Látnivaló van sok, főleg a város történelmi részei. Igaz kicsit túlléptem a keretet, de csak egyszer lesz az életben 40 éves.
2016. jan. 9. 12:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól választottál, biztos, örülni fog neki.
2016. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy nem sértésnek szántad az Asszonyt, talán azért maradt meg még mindig az emberekben az ódzkodás ettől a szótól, mert régen ugye, asszonyállatnak nevezték a nőket, és csak a férfira mondták, hogy ember. Sokan vidéken még mindig úgy említik a férjüket, hogy "nincs itthon az ember".
2016. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!