Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a barátnő születé...

Mit vehetnék a barátnő születésnapjára?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt barátnőmmel, és már minden ötletem kifújt hogy mit kaphatna tőlem. Kérdezgettem már hogy mit szeretne de semmi konkrét választ nem kapok tőle. Ékszert már kapott(ezüst) karácsonyra, már 2x is, így nem akarok ékszer venni neki. Ha tudtok valami ötletet adni megköszönném :) 18/f 17/l

Légyszi normális válaszokat ha lehet! :P


2016. febr. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el vacsizni. Esetleg parfüm, könyv, párna, amin a közös képeitek vannak. Befizeted egy kényeztető masszázsra, koncert jegy. Nem tudom milyen dolgok érdeklik, így nehéz találgatni.
2016. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elso kommentelo valaszain kivul: elmeny ajandekozasa: vidd el korizni, szinhazba.. ha szereti az ekszereket, esetleg ora, mert az az is, meg nem is :D
2016. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy számolj be róla hogy mivel szoktad se*gbe bas*ni a haverjaidat.
2016. márc. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!