Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez MORBID vagy szép?

Szerintetek ez MORBID vagy szép?

Figyelt kérdés

Unokahúgom csecsemőgondozóként végzett, imádja a kisbabákat.

Most lesz a születésnapja és arra gondoltunk, hogy egy cukrásznál készíttetünk neki egy kisbaba kinézetű tortát.

viszont a torta felszeletelése nem lenne kissé morbid?



2016. febr. 17. 01:06
1 2 3 4
 21/35 rrrrrreennnnn válasza:
47%
Erre a morbid szò enyhe kifejezés...
2016. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
47%
Hát nekem nem venné be a gyomrom :D Ez szerintem is felejtős. A többiek már adtak ötletet!
2016. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező! A 2. válasza miért is beteges?

Egyébként szerintem is morbid az ötlet.

2016. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ilyen tortára gondoltunk, szerintem ez gyönyörű csak hát a szeletelés...

[link]


azért szóltam le a 2-ik válaszolót mert egy pénisz torta nem illik egy családi összejövetelre.

2016. febr. 17. 12:18
 25/35 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is morbid.


Mi lenne, ha kapna egy sima tortát és teleraknátok baba marcipánokkal. Azokat kevésbé morbid megenni :D

2016. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Morbid: [link]

Csináltass egy sima tortát és rakjatok rá marcipán baba figurákat, ahogy már előttem is írták.

2016. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
50%

Inkább mutatom...megkerestem azt a mózeskosarat ábrázoló tortát, amit nemrég találtam:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2016. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
50%
Bocsánat, remélem, ez a link már jó lesz: [link]
2016. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
79%
Fúj, én ettől rosszul lettem, ez egy nagyon beteg ötlet. Meg igazából nem is értem. Biztosan nagyon szereti a gyerekeket, ha ez a szakmája, de most a szülinapja lesz, nem babaváró buli, vagy keresztelő. Én már nagyon vágyom egy gyermekre, 2 év múlva lesz hozzá meg a házunk, addig sajnos nem lehet, de szerencsére a környezetemben senki nem akar meglepni ilyesmivel. Pedig tényleg sokat beszélek babákról, de szülinapomon nem tudom, hogy nevetnék, vagy sírnék, ha ilyet kapnék. Nekem a torta, babás marcipánnal, vagy mózeskosárral is csak a baba érkezésekor, keresztelőkor fér bele, egy szülinapra nagyon fura.
2016. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
66%

Szerintem igen is morbid, de ha mondjuk a gondozásához szükséges eszközöket tesztek rá az is jó pofa lehet! Mondjuk itt van ez: [link]


Vagy például csak egy marcipán babát tegyetek rá. Egyébként pedig, mint olvastam azt írtad, hogy csecsemőgondozőként VÉGZETT, tehát márt biztosan felnőtt. Szerintem biztosan örülne csak pl. egy csoki tortának, de az ajándék lehetne mondjuk cumisüveg, vagy valami ilyesmi. :) Remélem segítettem :)

2016. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!