Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te szoktál a barátod/barátnőd...

Te szoktál a barátod/barátnőd testvérének a szülinapjára ajándékot venni vagy csinálni? Amennyiben igen, mit/miket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Együtt veszünk neki. Az ő családjának az ajándék vásárlását ő intézi, az enyémet meg én. Aztán közösen adjuk oda.
2016. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Nem. Nem rokonom.
2016. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Mindig együtt veszünk ajándékot.

Hogy mit? Amire vágyik, ahány ember...

2016. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Együtt veszünk az én testvéremnek és az ő testvérének is. Sőt, a testvérének a párját is fel szoktuk köszönteni+ torta+ valami apróság.
2016. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek neki külön, a párommal együtt adunk neki valamit.
2016. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nekem sógornőm van, de utáljuk egymást. Így mindig ráhagyom a páromra, hogy vegyen neki, amit akar, és együtt odaadjuk. De én pl. olyan vagyok, hogy akit szeretek, annak foglalkozom az ajándékával. Neki is tudnék jó dolgokat adni, de nem fogok :D Szerintem ha jóban vagytok, akkor egy kézzel készített ajándék mindig kedvesebb lehet a számára, mintha a boltban veszel gyorsan valamit. De ha mégis a vásárlás mellett döntesz, akkor is vannak jobb dolgok, mint egy doboz bonbon, vagy egy üveg pezsgő. Én pl. sokat rendelek a Mannától. És pont "mostohaanyósom" mondta a múltkor, hogy hallott róla és tetszett neki, úgyhogy ő most azt fog kapni. Anyukámnak is onnan rendeltem karácsonyra. Ha sok időd van, akkor ajánlom az Aliexpress-t. Én onnan minden hónap rendelek egy csomó szart. Eddig minden megérkezett, és a legtöbb olyan minőségű is volt, mint amilyennek árulták. Csak sok idő. Jobb esetben 3-4 hét, rosszabb esetben akár 7-8. Ha pedig kézzelkészítős vagy, de ötletet szeretnél, akkor ajánlom a Pinterestet. Rengeteg isteni ötlet van fenn, csak be kell írni a varázsbetűket: DIY :D Bocs, agy kicsit hosszúra sikerült, de én általában nagy ajándékozós vagyok, így kb. minden lehetőségről írtam :D Sok sikert!
2016. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért nem szeretitek egymást a sógornőddel?? Ez már mindig így marad? Akkor meg nagyon álságos, ha te is ott vagy az ajándék átadásánál.
2016. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!