Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A nyaron szülinapi kerti...

A nyaron szülinapi kerti partyt szeretnek tartani.15. szülinapom lesz (lany) mire figyeljek, mik legyenek a programok es mik legyenek a kajak?

Figyelt kérdés
Kb. 30-35fot hivnek meg, (fiuk lanyok) es nem akarom hogy az egesz a pialasrol szoljon... Esetleg nehany otlet, a diszitessel, kajaval es a programokkal kapcsolatban? Programoknal esetleg a bingora gondoltam, ajandekokkal meg minden, lesz zene meg karaoke, de nem szeretnek unalmas partyt, ez lesz az elso, es mivel lehetne feldobni egy ilyen kerti partyt?

#születésnap #kerti parti #szülinapi programok #szülinapi kaják
2016. márc. 9. 19:13
 1/3 anonim válasza:

Én minden képe bográcsoznék vagy sütnék szalonnát,rabló húst.

Üvegezés?...

2016. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gruppenszex?


Viccen kívül, ennyi ember elfoglalja magát, az a lényeg, hogy a tévét ne kapcsoljátok be. Jó lesz a buli hülye programok nélkül is, sőt. Legyen zene jó hangos, legyen valami kerti felfújható medence, hozzanak fürdőruhát, és kész. Nem kell szerintem nagy szervezkedés, 30-35 főt nem tudsz egyszerre szórakoztatni.

Kaják: ha nyáron van, lehet valami bográcsos kenyérrel, többféle is akár. Lehet egy pörkölt meg egy lecsó pl. Kencék: körözött, padlizsánkrém, sajtkréom szintén kenyérrel.

Legyen torta, sütemény, pogácsa, rágcsa, gyümölcs, görögdinnye stb. Hozhatnak a vendégek is ezt-azt. Nagyon nem kell túlgondolni. Ha minden kötél szakad, lehet rendelni pár pizzát.

2016. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Grillezhetnétek is:) Meg a medence az tényleg jo otlet, esetleg vizibombacsata, tancverseny?

Amugy szerintem nem kell nagy diszites, nehany lufi, egy szép, de konnyen tisztithato terito. Ha sokaig tart a buli, akkor estere fenyfuzerrel is diszithetsz:)

2016. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!